Ana Sayfa / Magazin / Şeyma Subaşı ve Guido Yeniden Takipleşmeye Başladı

Şeyma Subaşı ve Guido Yeniden Takipleşmeye Başladı

Şeyma ve Guido Barışıyor Mu?

Şeyma Subaşı’nın bir süredir birlikte olduğu DJ Guido’yu sosyal medyadan takibi bırakması üzerine magazin kulislerinde ikilinin ayrıldığı yazılıp çizilmişti.

Acun Ilıcalı ile olan evliliğini bitiren Şeyma Subaşı kısa bir süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Acun Ilıcalı ile evliliğini bitirdikten kısa süre sonra ilişkiye başladığı DJ Guido Senia’dan  ayrıldığı konuşulan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı yeni hamleyle adeta iddiaların doğru olmadığını gösterdi. İkili, geride bıraktığımız günlerde sosyal medya hesaplarından birbirini takipten çıkarmıştı.

Ancak iddialar ortaya atıldıktan sadece üç gün sonra instagram hesabı üzerinden sevgilisi Guido’yu yeniden takibe aldı. Aynı zamanda Guido’nun da Şeyma Subaşı’nı yeniden takibe alması sevgililer arasında yaşanan krizin kısa sürdüğünü gösterdi. İkili bu kısa ayrılık dönemlerinde birbirlerinin fotoğraflarını silmeyerek aralarında yaşadıkları krizin pek de büyük boyutlu olmadığını düşündürmüştü.

Hakkında Ali Deniz

Ali Deniz, siyaset, eğitim ve teknoloji alanlarında yıllarca köse editörlüğü yapmış bir haber editörüdür.

Bunları Kontrol Edebilirsin

Seranay Sarıkaya’dan Alice Müzikali Açıklaması

Serenay Sarıkaya, “Alice Müzikali”ndeki rol arkadaşı İbrahim Selim’in Zorlu PSM’nin YouTube kanalında yayınlanan “Bu Gece” …

Bir cevap yazın